Unikalne produkty ręcznie robione
inspirowane głównie naturą...

AnquaArts - preloader

O mnie

w turkusie i zieleni kamień sie mieni
Obraz w brązach i miedzi
obraz geode
obraz turkus i sól
obraz
kawałek morza
obraz Granat i Sól

O mnie

Mam na imię Anna , odkąd pamiętam tworzyłam różnego rodzaju rękodzieła ... poprzez malarstwo klasyczne , szkice , ręczne malowanie tkanin , formy rzeźbiarskie , metodą prób i błędów cały czas szukałam czegoś co pomogłoby mi wyrazić swoją naturę. Dopiero odkrywając żywicę epoksydowa wiedziałam że to jest to i tak stworzyła się marka  ANQUA ARTS która narodziła się z pasji do tworzenia . Moje  produkty stworzone z myślą o nowoczesnym i efektownym wystroju wnętrz . Inspirowane są głównie naturą , czyli najlepszym designerem świata . Produkty wykonane od podstaw ręcznie , każdy jest jedyny i niepowtarzalny . Kolorystyka , struktura , oryginalny wygląd , wytrzymałość to tylko nieliczne cechy , które posiadają moje produkty rzemieślniczej pracy .

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta , staram się dobrać odpowiedni materiał do twojego wnętrza jak i dopasować kolorystykę oraz formę  , które doskonale odpowiadają najnowszym trendom na rynku wnętrz .

Pomagam architektom oraz klientom detalicznym i biznesowym w realizacji ich wymarzonych projektów , koordynując zamówienia indywidualne i komercyjne . Pasja tkwi w szczegółach , dlatego dokładam wszelkich starań , aby każdy produkt ANQUA ARTS był wykonany z pasją i sercem , nie zadowalam się przeciętnymi rzeczami i zawsze oczekuję najwyższej jakości . Chcę aby każdy mój  Klient czuł się wyjątkowo posiadając mój produkt .

   Zapraszam państwa na podróż w mój świat ... mam nadzieję ze przedmioty które zostały tutaj przedstawione w niebanalny sposób mogą podkreślić i wkomponować sie w wasze  otoczenie.

potykacz
misa łódka ze smokiem
jajo duże z żywicą i kwarcami
Misa z zotym smokiem i kolczugą
misa z srebnym smokiem i kolczugą
deska do serwowania z pociskiem
lampa tekowo-bursztynowa

Najnowsze realizacje

w turkusie i zieleni kamień sie mieni
Obraz w brązach i miedzi
obraz geode
obraz turkus i sól
obraz
kawałek morza
obraz Granat i Sól
potykacz
misa łódka ze smokiem
jajo duże z żywicą i kwarcami

Kalkulator epoksydowy

Kalkulator epoksydowy służy do obliczenia, ile żywicy potrzebujemy na realizację twojego indywidualnego zamówienia takiego jak panel ozdobny lub blat do stolika.

Chcesz być na bieżąco z AnquaArts?

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych produktach